Drevené plugy do ucha

Drevené plugy do ucha

Organické plugy do ucha, vrátane drevených tunelov môžu byť nádherným doplnkom vášho ucha! Bez správnej starostlivosti by sa však vaše krásne drevené plugy mohli stať vyschnuté, krehké alebo popraskané. Tomuto chceme všetci predísť! Nechajte si svoje organické plugy na veľmi dlho nech nemusíte zháňať nové. Stačí dodržiavať troch jednoduché kroky a následnú starostlivosť o drevené plugy do ucha.

Vyvarujte sa vody za každú cenu.

Či už je to oceán, jazero, jakuzzi, bazén, vaňa alebo dokonca sprcha, nezabudnite si najskôr zarobiť svoje drevené plugy alebo tunely do ucha von z ucha!

Ak často zabúdate, môže byť možno lepšie používať vodotesných šperkov pre každodenné nosenie a nosiť svoje drevené plugy a iné drevené šperky iba na zvláštne udalosti.

Dôvodom, prečo sa vyhnúť vode, je to, že drevo pôsobí ako špongia a absorbuje ju. To spôsobuje roztiahnutie vnútorných vlákien potom keď drevený plug vysychá, táto voda sa vyparí. Keď sa táto voda odparí, bude to mať za následok prasknutie a vysušenie vášho plugu do ucha.

Ošetrite drevené plugy aspoň raz týždenne.

Aspoň raz týždenne by ste mali utierať svoje odumreté bunky z vašich drevených plug a ďalších drevených telových šperkov. Je to tak jednoduchý proces, ktorý veľmi vášmu plugu pomôžete!

Začnite tým, že vezmete čistú papierovú utierku.

Nastavte okraj alebo vzpriamený plug (časť, ktorá sa skutočne dotýka vašich ušných lalôčik) proti papiera a otočte plug do ucha tak, aby sa trela proti papierovému utierke.

Pri tom sa odumreté kožné bunky pomaly začínajú dostávať na papierový obrúsok. To môže trvať niekoľko minút, než sa úplne vyčistí, ale dôverujte tomuto procesu! Funguje to. Nie je potrebné používať žiadnu vodu (už sme sa o tom zmienili?) Ani žiadne čistiace prostriedky 🙂

Naolejujte drevené plugy aspoň raz za mesiac.

Použitie 100% jojobového oleja, vitamínového oleja alebo dokonca emu oleja a čisté papierové utierky použite na utretie vášho plugu. Mali by ste ich len ľahko utierať, ako by ste ich leštili. Nikdy nepoužívajte olej priamo do plugu. Aplikujte na papierovú utierku, aby ste zabránili tomu, aby ste si zaťažili plug priamo olejom. Bude sa to vstrebávať pomalšie tak, aby sa dostala hlbšie do malých prasklín a pórov dreveného plugu a pomohla vlhkému plugu do ucha.

Tento olej je tiež skvelý k tomu aby sa aplikoval na vaše uši, aby nedošlo k vyschnutiu! Jemná masáž s trochou oleja môže robiť zázraky. Vždy utierajte papierovým utierky 🙂

Ako jednoduché to bolo!