Piercing do bradavky

Piercing do bradavky

Existuje veľa miest na vašom tele, ktoré môžu byť prepichnuté a veľa dôvodov aby ste zvážili piercing tohto miesta. To, čo potrebujete vedieť pred tým než sa ozdobíte piercingom, je aký typ piercingu hľadáte a veľkosť pre umiestnenie piercingu, ktorý hľadáte. Rôzny piercing má iný význam pre jednotlivé miesta.

Z histórie

História prepichnutých bradaviek sa odohráva u domorodých Američanov, ktorí tým ukazovali svoju silu. Tento piercing sa dostal späť na scénu v osemnástom storočí s viktoriánskym obdobím. Tento trend ukázal, že láka aj mužov a ukazuje, že sa pohybujú proti zvyklostiam spoločnosti. To bolo nesmierne zmyselné a vzrušujúce v čase, keď sa ženy snažili chopiť svoje sily. Tento piercing dával ženám pocit sily v čase, keď boli považovaní za podradné pred mužmi a boli brané ako druhoradé.

dôvod

Jedným z dôvodov, prečo sa piercing do bradavky aplikuje je zvýšeného vzrušenia a pocitu po tom, čo sa piercing nachádza v oblasti bradaviek. Piercingy sú zmyselné a ľahké trenie krúžku alebo tyče na oblečenie môže vyvolať pocit vzrušenia, ktorý je príjemný a pre niekoho dokonca veľmi vzrušujúce. Tetno piercing je obľúbený pre mužov aj ženy. Piercing bradavky je výrazom zmyselnosťou. Mnoho ľudí, ktorí majú tieto piercing chcú, aby bol videný, a spôsobuje vzrušenie u ostatných. Sú veľmi povzbudzujúce a považujú sa za veľmi sexi piercing.

Druhy piercingu do bradavky

piercing môže byť prepichnutý rôznymi spôsobmi, ale zvyčajne horizontálne a niekedy aj vertikálne. Používajú sa krúžky, činky, podkovy v rôznych farbách a materiálov. Niektoré krúžky do bradavky obopínajú bradavku a majú sklon k malému zakrytie celej bradavky. krúžky sú pre túto oblasť skvelé, ale môžu byť nebezpečné s určitým druhom oblečením, takže niekedy môže byť piercing do bradavky skôr pre dekoratívne použitie než každodenné nosenie. Tyčinky sú veľmi ľahké nosiť na dennej báze a majú lepšiu uzávery guličiek, ktoré vydržia ťažké cvičenia a fyzický kontakt. Veľkosť dierky je zvyčajne 1,2mm alebo 1,6mm.

Ako sa starať o piercing v bradavke

Hojivý proces po prepichnutí bradaviek trvá približne 6-10 týždňov. Bradavky by mali byť umývané mydlom špongiou namočenou do soľného roztoku, a vždy sa uistiť že je okolie piercingu čisté. Uistite sa, že sa vyhnete namáhavému cvičenia a plávanie v mori alebo na jazere počas hojenia, inak by mohlo dôjsť k infekcii a spôsobiť problémy. Nezabudnite tiež že ak je piercing vytiahnutý môže sa dierka rýchlo uzavrieť. Postarajte sa o prepichnutiu a uistite sa, že sa bude liečiť správne.

Piercing bradavky môže byť skvelý doplnok. Je to piercing, ktorý možno nosiť diskrétne. Umiestnenie tohto piercingu môže zvýšiť a zvýšiť úroveň vzrušenie a poskytnúť úžasné pocity. Tento piercing môže vytvoriť pozitívnu zmenu vo vašom živote 🙂

Ak hľadáte zaujímavý piercing do bradavky, pozrite sa na ponuku eshope www.piercing-factory.cz kde nájdete všetko čo potrebujete.