Rozťahovanie ucha

Rozťahovanie ucha

Rrotahování ucha pomocou piercingov, ktoré sa niekedy označuje aj ako roztahovák, je proces pomalého rozšírenie dierky v uchu. To sa najčastejšie deje na ušnom laloku, ale nie je tiež výnimočné mať pre piercing tiež pretiahnuté prepážky, jazyk, pery, bradavku a genitálne partie.

Ako je už uvedené tak najdôležitejšie je pomalé rozťahovanie, tým zaistíte uchu pomerne bezbolestným spôsobom dosiahnuť veľkosť dierky v uchu ako si prajete. Pre telo to nie je uplně ľahké, pretože je to stále pomerne ťažký zásah do tela. Dierky v uchu sa až do 6 mm obvykle zmenší na veľkosť, ktorá nebude vidieť, hoci to veľmi závisí na jednotlivcovi. Rýchlosť, s ktorou sa díkra v uchu rozťahuje, je tiež dôležitým faktorom toho, ako dlho, alebo dokonca, či vôbec sa dierka môže uplně zaceliť do pôvodnej veľkosti. Preto důraznáně odporúčame zvážiť postup pred rozťahovaním ucha

Ako rýchlo môžete roztiahnuť ucho závisí na jednotlivcovi. Najdôležitejšou vecou je počúvať vaše telo. Nechajte vaše uši nech sa plne uzdraví a nemenej rozťahovák do ucha medzi roztahovnýmí priemermi príliš rýchlo. Príliš rýchle prechody vedú k tvorbe jaziev v uchu, čo môže viesť k roztrhnutiu ucha a potom bude rozťahovanie oveľa ťažšie a nepríjemné pre ucho. Ak sa vám to stane, tak šanca že sa ucho niekedy znova zacelí sa rapídne zmenšuje.

Odporúčame čakať najmenej niekoľko týždňov medzi výměnamy priemerov u roztahováky do ucha.

Veľa štastia pri rozťahovaní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.