Tunel do ucha

Svet piercingů a tela sa stále vyvíjajú. Populárne trendy zahŕňajú tunely do ucha. Nie je to žiadny prípad nového typu piercingu. Existuje po mnohých staletí v asijských a afrických kultúrach. Nedávno bol popularizovaný v rámci komunity na modifikáciu organizmu v Spojených štátoch. Pred niekoľkými rokmi boli tunely v uchu len pre pár osôb. Vzhľadom na to, že rozšírenie uší stalo populárnejším a hlavným prúdom, je teraz prijateľné nosiť tunely v uchu aj pri práci. Táto forma modifikácie tela sa silne rozširuje medzi mužmi a ženami. Ak už dávate prednosť tunelu do ucha alebo plugu do ucha, ktoré sú atraktívne, potrebujete nájsť perfektné tunely do vašich uší.

PRVNÍM KROKEM JE ROZTÁHNOUT UŠI

Aby ste správne roztáhli svoje uši, budete musieť pred a po dodržiavať prísne pokyny. Chcete sa uistiť, že počas roztahovania uší nezpůsobíte žiadne zranenia na vašom uchu, takže je dôležité, aby ste neprekročili rozmery tunelu. Môžete začať tým, že si kúpite zariadenie na rozťahovanie. Kompletná príručka: ako roztahnout ucho.

JAKÝ TYP TUNELŮ BYSTE MĚLI KÚPIT?

Prvý nákup tunelov by mal byť vyrobený z materiálu, ktorý je pre váš bezpečný materiál, ako je titán alebo chirurgická oceľ. Čerstvě roztáhlé uši sú porovnateľné s čerstvými piercingy. Nie je vhodné mať silikón alebo akryl v čerstvom piercingu. Tým zajistíte, že tunely, ktoré používate, budú úplne bezpečné a zdravé.

ZNÁŠTE ROZDÍL MEZI TUNELY DO UCHA?

Ak sa chystáte mať svoje roztáhnuté mali by ste vedieť, že rozdeliť podľa veľkosti priemeru. Pri roztahování vašich uší si definujte priemer (v mm), ktorý chcete mať pery v uchu. Pak si vyberiete tunely do ucha v danom rozmere napr. 10 mm.

VYZKOUŠEJTE RUZNÉ STYLY TUNELŮ

Zatiaľ čo sa vaše uši stále rozširujú, skúste rôzne štýly tunelov, ktoré sú k dispozícii online. Existuje mnoho jedinečných štýlov a farieb, ktoré vám zajistí radosť. Dokonca môžete nájsť tunely v čiernej farbe, ktoré ľahko zvýrazní váš štýl bez prerušenia vášho rozpočtu!